Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Віденська

google.com.ua

Четвер, 22 березня 2018, 14:36

У Львові перейменували вулицю Карбишева

вул. Віденська

Львівські депутати перейменували вулицю Дмитра Карбишева на Віденську та присвоїли ім'я Яцека Куроня скверу біля консульства Польщі.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу про перейменування вулиці Д. Карбишева на вулицю Віденську та присвоїли ім’я Яцека Куроня скверу, розташованому біля Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

Це рішення підтримали 39 депутатів.

Як заявила в.о. начальника управління культури Львівської міськради Наталія Бунда, вулицю Карбишева перейменували на Віденську через звернення консульства Австрії у Львові і зміцнення стомунків між Львовом та Віднем, а сквер – для вшанування пам’яті Яцека Куроня.

Нагадаємо, це рішення уже виносилося на сесію міськради у червні минулого року, однак депутати тоді його не підтримали.

Тоді ж львів'янам пропонували декілька варіантів перейменування вулиці Д. Карбишева: Красучинська; Братів Дужих; Юрія Клена; Віденська; академіка Карпенка. Найбільшу кількість голосів отримали назви "Братів Дужих" – 728 голосів та "Віденська" – 450 голосів. 

Що ж до скверу Яцека Куроня, то у грудні 2017 року завершилось  онлайн-голосування на сайті міської ради на тему найменування вулиці чи скверу іменем Яцека Куроня у Львові. 

Більшість голосів отримала пропозиція назвати на честь Яцека Куроня сквер біля Генерального консульства Польщі у Львові на вулиці Івана Франка. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.