Новини

Соціум

кір

кір

П'ятниця, 23 березня 2018, 16:04960

На Львівщині меншає хворих на кір

Цього тижня в області захворіло значно менше людей, ніж у попередні тижні лютого-березня.

Про це повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

У Львівській області за останній тиждень захворіло 107 осіб, з них 83 дітей (згідно первинних діагнозів). В заклади охорони здоров’я госпіталізовано 87 осіб, з них 68 дітей.

Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення, питома вага захворілих дітей становить 78%. Серед захворілих дітей 90% не щеплені згідно Календаря.

З початку запровадження в Україні додаткових заходів посиленої імунізації проти кору дітей віком з 1-9 років в області щеплено вакциною «Пріорікс» 59 304 особи.

Зазначимо, що станом на 14 березня на кір захворіло 756 осіб, з них 561 дитина (згідно первинних діагнозів). З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізованa 451 особа, з них 309 дітей.

Додамо, із 15 січня, відколи на Львівщині офіційно зафіксували епідемію кору, у Львові вакцинували вже понад 9000 дітей. Кабінети щеплень у Львові працюють в усіх у поліклініках і щосуботи.

Медики прогнозують, що епідемія кору у Львові триватиме ще до травня. Хоча за їхніми даними, пік захворюваності в місті вже минув. Все, що потрібно знати, аби вберегтися від кору, можна дізнатися тут

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->