Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Середа, 28 березня 2018, 13:33

Садовий виділив додаткові 98 000 гривень для меморіалу Небесної сотні

Львів

Кошти призначені для оплати проектної документації із будівництва меморіалу героям Небесної сотні у Львові.

Про це йдеться у розпорядженні №102 міського голови Львова Андрія Садового.

Андрій Садовий розпорядився надати з бюджету розвитку міста 98 058,31 грн для виготовлення проектно-кошторисної документації із облаштування громадського простору "Небесної сотні".

"Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування перерахувати кошти для оплати виконаних робіт на об’єкті "Розробка та виготовлення проектно-кошторисної документації, проектно-вишукувальні, геологічно-вишукувальні і геодезично-вишукувальні роботи по облаштуванню громадського простору з вшанування пам’яті героїв "Небесної сотні", – йдеться у документі.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на начальника управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Юліана Чаплінського.

Нагадаємо, у лютому цього року міськрада затвердила містобудівну документацію для будівництва меморіалу героям Небесної сотні. Памятник-меморіал героям "Небесної сотні" зведуть на земельній ділянці, площею 0,7455 га на вул. М. Кривоноса, яка призначена для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

Будівництво меморіалу Небесної Сотні планують завершити до кінця 2018 року. Меморіал складатиметься з двох частин: площі з стелою на верхній терасі та з пішохідного моста між пагорбами вздовж вул. Кривоноса. Він виводитиме на терасу зі сторони вул. Замкової, де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної Сотні. 

Міська рада оголосила про проведення конкурсу на кращу проектну пропозицію облаштування меморіалу пам’яті Небесної Сотні у Львові ще у 2015 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.