Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

клуб мі100

клуб мі100

прес-служба ГУ ДСНС у Львівській області

Понеділок, 16 квітня 2018, 13:27

На Львівщині є шість об'єктів, яким загрожує закриття через пожежну безпеку

Цього тижня адміністрації повинні отримати приписи по усуненню.

Про це сьогодні йшлося на апрпатній нараді у Львівській обласній державній адміністрації, – повідомляє кореспондент Варіантів.

Так, Заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Юрій Кагітін прозвітував, що в обасті є 2059 обєктів масового скупчення людей, 500 з яких перевіряють. За результатами перевірок склали 126 адміністративних протоколів порушень пожежної безпеки. Він конкретизував:

"Є й об'єкти, що не хочуть повертатися лицем щодо забезпечення безпеки людей. На них складуть позовні заяви про закриття. Таких є шість:

клуб "Мі100", в якому була пожежа. Відтоді персонал не орієнтується як слід поводитись у випадку пожежі, робота там не проведена взагалі. Система пожежної автоматики (виявлення і гасіння пожежі) у несправному стані.

Культурно-освітній центр ім. О.Довженка (кіонтеатр). Під час перевірки  адміністрація кінотеатру запевнила що кошти виділяють і будуть освоювати для виправлення ситуацї.

Нічний клуб "Хaйреш" на площі Петрушевича, 2, у підвальному приміщенні.

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини ("Погулянка"), керівник запевняв, що кошти виділять.

Універмаг "Львів" викликає занепокоєння: системи не працюють, шляхи евакуації захаращені. Адміністрація цим не займається. З ними не один раз проводили переговори.

Диско-бар у Буському районі."

Голова ЛОДА Олег Синютка доручив надзвичайникам аби вони до середи 18 квітня вручили адміністраціям цих об'єктів приписи з термінами усунення порушень пожежної безпеки і проконтролювали виконання.

"Це не мають бути річні терміни, а дуже короткі. Якщо в ці терміни порушення не усунуть, будь ласка подавайте до суду на закриття," – наполіг Олег Синютка.

Нагадаємо, нещодавно уряд вирішив провести масштабні перевірки громадських закладів України на пожежну безпеку.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.