Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

лісове господарство

лісове господарство

Вівторок, 5 червня 2018, 17:50

Облрада Львівщини наклала мораторій на вирубку лісів військовими лісгоспами

Також львівські депутати створили робочу групу із вирішення питань вирубки лісів військовими.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за накладення тимчасового мораторію на вирубку дерев для військових лісових господарств Львівщини. "За" проголосували 43 депутата.

Як наголосив начальник обласного управління лісового і мисливського господартсва Львівщини Антолій Дейнека, управління не може контролювати вирубку лісів, які є в підпорядкуванні військових, відтак у минулому році на цих землях не було проведено жодної перевірки.

Також, за його словами, військові не надають жодних документів і не реагують на прохання та зауваження працівників управління.

Відтак, окрім запровадження мораторію до виконання вимог облради, депутати також створили робочу групу для вирішення цієї проблеми.

Нагадаємо, ще у 2016 році у області запровадили механізми громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області. Це  посилення охорони лісів від самовільних рубок, припинення незаконного обігу деревини в області, запровадження відкритості та прозорості господарської діяльності постійних лісокористувачів області.

Додамо, ще у 2015 році через незаконну вирубку лісу землі військових лісгоспів пропонували передати у єдине користування ДП "Львівський військовий лісокомбінат"

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.