Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

авто

авто

Прес-реліз,   Четвер, 7 червня 2018, 10:19

На які нові авто витрачали гроші львів’яни у травні

Минулого місяця у Львові та області зареєстрували понад 300 нових легковиків, серед яких були машини вартістю майже 200 тисяч доларів.

Сумарна вартість зареєстрованих автомобілів у регіоні минулого місяця перевищила 10 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання.

"Найбільше автомобілів, які купили у Львові та області, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів. Таких машин 44%. Ще 28% зареєстрованих авто коштували понад 35 тисяч. Середня ціна автомобіля в регіоні у травні перевищила 32 тисячі доларів", – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішими були автомобілі марки Renault. У регіоні зареєстрували 35 таких автона суму півмільйонадоларів. Також львів’яни часто купували Volkswagenі Toyota.

Серед моделей найкращі продажібули в KiaSportage. Крім цього, в регіоні зареєстрували MercedesS-ClassCoupe за 170 тисяч та 3 автомобілі PorscheCayenne, вартість кожного становить майже 200 тисяч доларів без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом, у травні українці витратили понад 200 мільйонів доларів на нові автомобілі. Кількість проданих авто у травні становила понад 6,6 тисяч. Серед них були як преміальні машини, так і російські ВАЗ та УАЗ.

Нагадаємо, у квітні у Львові та області зареєстрували майже 300 нових автомобілів, серед них був BentleyMulsane вартістю майже півмільйона доларів

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.