Новини

Економіка

ремонт доріг

ремонт доріг

Садовий виділив Львівавтодору 10 мільйонів на ремонт доріг у Львові

Середа, 13 червня 2018, 17:00

Всі кошти скерують як внески до статутного капіталу комунального підприємства.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №279 від 11 червня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 10 млн грн як внески до статутного капіталу ЛКП "Львівавтодор".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування департаменту житлового господарства та інфраструктури за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова в сумі 10 000 000 грн", – йдеться у документі.

Кошти передбачені як внески до статутного капіталу ЛКП "Львівавтодор".

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Зазанчимо, з 1 по 5 березня 2018 року Андрій Садовий виділив ЛКП "Львівавтодор" понад 140 млн грн для поповнення статутного капіталу, а у травні – ще 2, 5, 9 і 2,5 млн грн.

Нагадаємо, на пачатку року Держаудитслужба виявила зловживання у ЛКП "Львівавтодор" на 4,2 млн грн. Відтак комунальне підприємство підозрюють у махінаціях із закупівляли послуг і робіт, які проводила підрядна організація "Онур".

Додамо також, що наприкінці грудня 2017 року "Львівавтодор" очолив Роман Познанський. А Олег Береза, який до цього був директором "Львівавтодору", став керівником "Львівелектротрансу".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.