Новини

Політика

Палац спорту Україна

Палац спорту Україна

section.in.ua

Громадськість закликала владу Львова осучаснити спорткомплекс "Україна"

Вівторок, 3 липня 2018, 18:22

Громадськість та спортсмени виступили на підтримку проекту модернізації спортивного комплексу "Україна" на вулиці Мельника, 18 у Львові.

Про це вони заявили сьогодні у виступах на засіданні комісії з питань землекористування Львівської міськради, повідомив у Facebook громадський діяч Артур Спірін.

Представники громадськості наголосили, що електронна петиція про необхідність осучаснення цієї занедбаної спортивної споруди знайшла підтримку серед городян.

«Модернізація дозволить проводити повноцінні тренування спортсменів. Зараз, чесно кажучи, цей комплекс взагалі не працює належно. Виставки-ярмарки, а діти розминаються у коридорі. Стан приміщення жахає. А після завершення робіт збільшаться можливості і для професійного тренування, і для оздоровчих занять. Я вважаю, що це той об’єкт, який Львову дуже потрібний!», – написав Артур Спірін.

Активістка Мар’яна Кузьо, коментуючи допис, наголосила: «Принципово, щоб тут могли тренуватися тенісисти, але круто, що з’являються ще можливості для спорту, і всіх, хто думає про своє здоров’я. І взагалі, якщо сьогодні є люди, які готові інвестувати в розвиток спорту, то їх однозначно потрібно підтримати, а влада має сприяти таким проектам».

Нагадаємо, що у Львові заплановане  масштабне оновлення спортивного комплексу на вулиці Мельника. Об’єкт, який сьогодні потребує капітального ремонту, буде модернізований до сучасного центру для здорового дозвілля дітей та дорослих.

У березні виконавчий комітет ЛМР погодив реконструкцію спорткомплексу на вул. А. Мельника, 18 у двох чергах.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.