Новини

Львівська облрада

Львівська облрада напрацювала новий компромат на Гичку

Львівська облрада напрацювала новий компромат на Гичку

newsmarket.com.ua/

Львівська облрада напрацювала новий компромат на Гичку

Вівторок, 2 жовтня 2012, 17:31

Тимчасова контрольна комісія з вивчення діяльності Львівської обласної клінічної лікарні і головного управління охорони здоров’я виявила ряд нових фінансових порушень в роботі обласної клінічної лікарні, про що вона збирається повідомити правоохоронні органи. 

 

Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Комісія, зокрема, виявила, що замість передбачених 30 ліжко-місць у відділенні гемодіалізу лікарні фактично є лише 16. Як пояснює керівництво лікарні, на це порушення пішли свідомо, аби створити «кращі умови для лікування хворих».

На базі лікарні створено вісім благодійних фондів, діяльність яких, за висновками комісії, виходить за межі благодійності.

Керівництво лікарні закупило невиправдано великі обсягі ліків за бюджетні кошти. Таблеток «Амізон» у 2011 році закупили стільки, що аби забезпечити потреби лікарні їх вистачить до березня 2013 року. Однак термін їх придатності завершується у листопаді 2012.

Препарат «Таміфлю» закуплено в таких обсягах, що потребу установи забезпечено до 2023 року, при цьому термін придатності ліків збігає на 10 років раніше – у 2013 році.

Комісія також зафіксувала порушення в лікарняній пральні. Із 2009 року вона не працює, а прання білизни здійснює приватне підприємство. Водночас у штаті пральні залишалося вісім працівників, які отримували заробітну платню. На оплату праці зазначених працівників у травні 2010- травні 2012 витрачено 256 тис. грн. бюджетних коштів. Водночас за цей самий період фірмі було виплачено за послуги з прання білизни 1,512 млн. грн..

Нагадаємо, 12 вересня Львівська облрада продовжила термін роботи тимчасової комісії, адже перед тим її членами було виявлено ряд фінансових порушень в роботі керівництва Львівською обласною клінічною лікарнею - було закуплено два томографи за невмотивовано високою ціною – 18 мільйонів гривень.

Тоді ж депутат Львівської облради Ярослав Дубневич посварився з головою постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради Львівської облради Михайлом Блавацьким через те, що останній звинувачував підприємство Дубневича у причетності до корупційних дій головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички.

Голова фракції Партії регіонів Ігор Грищук назвав бажання депутатів облради звільнити Гичку – банальною політичною розправою.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.