Новини

Політика

ОТГ на Львівщині

ОТГ на Львівщині

Вівторок, 17 липня 2018, 11:283816

Синютка не дозволив утворити чотири ОТГ на Львівщині

ОТГ у трьох районах області визнали невідповідними Конституції та законам України.

Про це йдеться у розпорядженнях голови Львівської ОДА Олега Синютки від 10 і 11 липня 2018 року.

Розглянувши подання Забузької ОТГ, Соснівської ОТГ, Яричівська ОТГ, Новосілко-Гостинівська ОТГ, облдержадміністрація відхилила створення об'єднаних громад через невідповідність Конституції.

Як йдеться у документі, створення Забузької ОТГ (Сокальський район) не можливе через те, що смт. Жвирка уже входить у Сокальську міську громаду. Щодо Соснівської ОТГ (Червоноградська міська рада), то громадські слухання про об'єднання у громаду пройшли із порушеннями протоколів про об'єднання, а Гірницька сільрада не надала своєї згоди на це об'єднання.

Для утворення Яричівської ОТГ (Кам'янка-Бузький район) не було подало документів, які економічно обгрунтовують ефективність такого об'єднання, а щодо Новосілко-Гостинівської ОТГ (Самбірський район), то її утворення не передбачено перспективним планом формування територій громад Львівської області, затвердженим розпорядженням уряду від 19 липня 2017 року.

Відтак, таке об’єднання буде вважатися утвореним поза перспективним планом і громада не отримає доходи в місцевий бюджет й не буде фінансово спроможною.

Зазначимо, до Забузької ОТГ мали входити: смт. Жвирка та села Завишень, Савчин, Гута, Опільсько, Забужжя, Конотопи, Бояничі, Гатківка. До Соснівської ОТГ: місто Соснівка, села Сілець, Межиріччя, Бендюга, Волсвин, Городище. Яричівська ОТГ: села Старий Яричів, кукезів, Руданці, Цеперів, Новий Яричів. Новосілко-Гостинівська ОТГ: села Новосілки-Гостинні, Хлопчиці, Долобів, Михайлевичі, Вістовичі, Шептичі.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Павлівську ОТГ також визнали невідповідною Конституції України.

Станом на сьогодні на Львівщині офіційно діє 36 ОТГ. Останні вибори громад на Львівщині відбулися 25 грудня 2017 року у Кам'янка-Бузькій міській ОТГ та у Мурованській ОТГ. 

Не утворили жодної ОТГ у Буському, Дрогобицькому Золочівському, Перемишлянському, Радехівському, Турківському та Яворівському районах області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->