Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Бібрка

Бібрка

Середа, 18 липня 2018, 11:59

На Перемишлянщині створили першу об'єднану громаду

Центром нової громади є місто Бібрка.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютки від 11 липня 2018 року.

Відтак, облдержадміністрація затвердила висновок на відповідність Конституції та законам України проекту щодо добровільного об'єднання територіальної громади на Львівщині.

Зокрема, мешканці міста Бібрка, сіл Шпильчина, Великі Глібовичі, Волощина, Підмонастир, Лани, Благодатівка, Гончарів, Любешка, Серники, Романів, Підгородище, Під'ярків, Селиська, Свірж, Глібовичі, Грабник, Задубина, Копань, Мивсева, Підвисоке, Стрілки, Вілявче, Волове, Малі Ланки, Мостище, Стоки об'єдналися у Бібрську територіальну громаду з адміністративним центром у місті Бібрка.

Зазначимо, Бібрська ОТГ – перша громада, що може бути утворена  на території Перемишлянського району. Проектом Перспективного плану у Перемишлянському районі передбачено утворення двох громад – Перемишлянської і Бібрської.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Львівщині діє 36 ОТГ. Останні вибори громад на Львівщині відбулися 25 грудня 2017 року у Кам'янка-Бузькій міській ОТГ та у Мурованській ОТГ. 

Не утворили жодної ОТГ у Буському, Дрогобицькому Золочівському, Радехівському, Турківському та Яворівському районах області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.