Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ремонт доріг

ремонт доріг

Понеділок, 10 вересня 2018, 11:08

Міськрада замовить будівництво дороги на Рясне у 2019 році

Львівська міськрада планує з’єднати мікрорайони Рясне і Левандівка.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Ірина Маруняк, для покращення транспортного сполучення мікрорайону Рясне з Левандівкою, у мерії розглядають варіанти будівництва нової дороги на вул. Суботівська.

"Зараз працює робоча група. Прийняли рішення замовити техніко-економічне обґрунтування по двох варіантах, щоб мати розуміння, який варіант найоптимальніший. Це дороговартісні проекти, їх вартість становить не одну сотню мільйонів гривень. Якщо ми замовимо проект вже цього року, то він буде зроблений на наступний рік. Відповідно експертиза проекту, оголошення тендеру та початок робіт підрядником теж можливий лише наступного року", – наголосила Ірина Маруняк.

За її словами, нова дорога має з’єднати мікрорайони Рясне і Левандівка.

Нагадаємо, на початку лютого міськрада Львова затвердила Стратегію розвитку громади Рясного, у якій акцент робиться на удосконаленню транспортного сполучення мікрорайону з містом: будівництво проектованої вулиці від вул. Суботівської до мікрорайону Рясне з подальшим будівництвом тролейбусної лінії на ній.

Крім цього, Львівська міськрада планує пустити придбані у «Електротрансу» автобуси на маршрути до Рясного.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.