Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

Львівська облрада

Понеділок, 10 вересня 2018, 17:31

Львівська облрада планує перейменувати село у Кам'янка-Бузькому районі

Селу Мазарня-Каранська хочуть повернути історичну назву.

Про це йдеться у проекті рішення, підготовленому для розгляду на сесії Львівської обласної ради.

Львівська облрада підтримала ініціативу Кам'янка-Бузької районної ради щодо перейменування села Мазарня-Каранська Кам'янка-Бузького району на село Мазярня-Каранська та розробил проект рішення, який обласні депутати мають ще затвердити на наступній сесії.

Зокрема, як йдеться у документі, історична назва села є Мазярня-Каранська.

Відтак, у разі прийняття цього рішення на сесії, яка відбудеться 18 вересня, обласна рада має звернутися з поданням до Верховної Ради України щодо перейменування села та внесення відповідних змін до реєстру Верховної Ради України про адміністративно-територіальний устрій України.

Контроль за виконанням рішення депутати планують покласти на голову  постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Володимира Сагана.

Нагадаємо, 9 квітня 2016 року Верховна рада заборонила використання комуністичної символіки. У 2016 році на Львівщині у рамках декомунізації перейменували  два села – Андріївка у Буському районі та Максимівка Старосамбірського району. 

Також цьогоріч із ініціативою перейменувати село Бірки на село Борок виступила Сокальська районна рада. Обласні депутати направили звернення до Верховної Ради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.