Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Олег Береза

Понеділок, 17 вересня 2018, 17:50

Береза отримав від Садового 3 мільйони на електротранспорт Львова

Олег Береза

Всі кошти скерували як внески до статутного капіталу комунального підприємства "Львівелектротранс".

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №476 від 14 вересня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 3,2 млн грн для ЛКП "Львівелектротранс", а протягом серпня підприємство отримало більше 45 млн грн.

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури – в сумі 3 250 590 грн", – йдеться у документі.

Кошти передбачені як внески до статутного капіталу підприємства. Контроль за виконанням розпорядження поклали на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, Андрій Садовий виділяв підприємству у квітні більше 6 млн грн, а у липні – 5,4 млн грн і 3,4 млн грн, на початку серпня – 1,3 млн грн і 5 млн грн, наприкінці місяця – 4,1 млн грн4,8 млн грн і 30 млн грн.

Додамо, до жовтня цього року Львів має отримати усі 30 вживаних трамваїв з Берліна, які придбав за 800 тисяч євро. Перші три трамваї привезли до Львова у середині серпня.

Також прокуратура підозрює чиновників у закупівлі неадаптованих для Львова трамваїв і відкрила кримінальне провадження. Внаслідок цього "Львівелектротранс" оголосив закупівлю на ремонт візків для вживаних трамваїв, що куплені в Берліна.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.