Новини

Політика

чиновники міськради

чиновники міськради

Четвер, 20 вересня 2018, 12:00692

Садовому затвердили 18 нових підлеглих

Депутати збільшили штат Львівської міської ради до 1697 осіб.

Сьгоодні на сесії Львівської міської ради депутати внесли зміни у структуру виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів. "За" проголосували 40 депутатів.

Зокрема, цим рішенням депутати збільшили загальну чисельність працівників міськради із 1679 до 1697 осіб.

У новостворений відділ інспекторів управління безпеки міста, які штрафуватимуть водіїв за порушення правил зупинки, стоянки та паркування авто, наберуть 15 працівників. Загалом кількість інспекторів з паркування має становити 35 осіб, однак створення ще 20 вільних вакансій у міськраді дептати вирішили перенести на розгляд наступної сесії.

Також на 3 осіб збільшується штат управління архітектури та урбаністики міста: спеціаліст по кадрах; спеціаліст у відділ художнього оформлення міста; спеціаліст у відділ інженерних споруб транспорту.

Відтак, загальна чисельність управління архітектури становитиме 54 особи.

Нагадаємо, у липні загальна чисельність працівників Львівської міської ради збільшилася з 1671 до 1674. У червні на 39 осіб зріс штат департаменту гуманітарної політики міськради, а також міський голова Львова збільшив штат міської ради і усіх районних адміністрацій у березні цього року.

У червні 2017 року у міськраді створили 19 нових робочих місць, а у квітні того ж року новий департамент з питань поводження з ТПВ у Львові кількість працівників міськради збільшилася до 1614 осіб. 

Станом на березень 2017 року у міській раді Львова працювало 1565 людей. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->