Новини

Соціум

нелегальна АЗС

нелегальна АЗС

ДФС Львівщини

Понеділок, 1 жовтня 2018, 11:12229

Щодо незаконних торговців пальним на Львівщині завели 2 кримінальних провадження

Поліцейські описали 32 тис. л. нелегального дизпалива.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Упродовж серпня-вересня  на Львівщині  провели  активну роботу з ліквідації нелегальних заправок. Відтак, здійснили 224 обстеження на 103 АЗС. 

За результатами перевірок виявили 29 випадків незаконної реалізації пального. Окрім того, склали 27 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень за статтею 164 Кодексу України  про адмінправопорушення та  зареєстрували 2 кримінальних провадження за ст. 204 та ст. 191 КК України.

Під час розслідування 2-х кримінальних проваджень описали понад 32 тис літрів дизпалива та обладнання призначене для заправки автомобілів.

У межах одного провадження, двом особам оголосили  підозри у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.1 ст.204 КК України та скерували матеріали до суду. Щодо другого кримінального провадження, тривають активні слідчі дії.

Нагадаємо, цього року ДФС Львівщини проводила операцію "Акциз-2018", під час якої виявляла нелегальні АЗС. У червні стало відомо про 20 нелегальних АЗС у Львові. Тоді ж Львівська міська рада зверталася у правоохоронні органи, ДСНС і перевіряла цільове використання земельних ділянок, де розміщені такі заправні пункти, щодо фактів нелегальної торгівлі паливно-мастильними матеріалами та зрідженим природним газом.

Також голова облдерджадміністрації Олег Синютка наприкінці липня доручив ДФС та іншим контролюючим органам перевірити до 20 серпня наявність сумнівних автозаправних станцій у області.

У липні-серпні кілька таких АЗС у Львові закрили.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->