Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Грибовицьке сміттєзвалище

Середа, 3 жовтня 2018, 10:38

Садовий виділив 5 мільйонів для Ноздрі

Грибовицьке сміттєзвалище

Всі кошти скерують як внески до статутного капіталу підприємства "Зелене місто"

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №527 від 2 жовтня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку міста 5 млн грн. на проектування, будівництво і капітальний ремонт об’єктів комунального господарства.

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури – в сумі 5 млн грн", – йдеться у документі.

Кошти передбачені як внески до статутного капіталу ЛКП "Зелене місто". Це підприємство займається ремонтом та будівництвом нових об'єктів комунальної власності. 

Контроль за виконанням розпорядження поклали на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, у червні цього року на сесії Львівської міськради депутати перейменували  ЛКП "Крокус-послуги" на "Зелене місто". Воно підпорядковується департаменту з питань поводження з відходами міськради.

Також, у травні львівські депутати надали ЛКП "Зелене місто" ділянку на вулиці Пластовій площею 2,9 га для будівництва сміттєпереробного заводу.

Директором ЛКП "Зелене місто" є Вадим Ноздря, минулоріч він задекларував 1,9 млн грн доходу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.