Новини

Соціум

"Енергія-Новояворівськ"

"Енергія-Новояворівськ"

informator.news

Четвер, 4 жовтня 2018, 10:44782

НАБУ провели обшуки на підприємстві Дубневичів у Новояворівську

Результатом перевірки стало вилучення оргтехніки.

Про це повідомив генеральний директор "Енергія-Новояворівськ" Андрій Гнатуш на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора у приміщенні підприємства "Енергія-Новоярівськ", а також на Новояворівській ТЕЦ детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки.

"Обшуки завершились. Як підсумок: повиламувані двері, вилучена оргтехніка з жорсткими дисками, перелякані люди. Стан самої ТЕЦ після нальоту – таємниця. Управителя нема, АРМА мовчить, НАБУ по цьому питанні мовчить. До опалювального сезону залишилось 10 днів", – повідомив Андрій Гнатуш.

Нагадаємо, у січні цього року НАБУ затримало у Львові чотирьох посадових осіб ТОВ "Енергія-Новий Розділ", ТОВ "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія" за підозрою в заволодінні понад 300 млн м³ природного газу НАК "Нафтогаз України" на суму понад 1,4 млрд грн.

Кінцевими бенефіціарами всіх трьох компаній є народні депутати від БПП брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

Підприємства-власники Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ в 2013-2015 роках купували природний газ у НАК "Нафтогаз України" для виробництва теплової енергії населенню. Для такої категорії споживачів "Нафтогаз" продає газ дешевше, ніж для комерційних споживачів.

Однак підприємства купили понад 300 млн м³ газу за пільговою ціною, не плануючи використовувати його для потреб населення, вважають слідчі.

НКРЕКП підтвердила, що "Енергія-Новоярівськ" використала не за призначенням 28,6 млн м³ природного газу в 2014 році і 47,3 млн м³ в - 2015 році. А "Енергія-Новий Розділ" - 52,3 млн м³ в 2014 році і 53,9 млн м³ у 2015 році.

У серпні цього року Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ тимчасово перейшли до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманих від корупційних та інших злочинів. 

Додамо, НАБУ також розглядає справу щодо відомостей у деклараціях про доходи Ярослава і Богдана Дубневичів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: