Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Грибовицьке сміттєзвалище

П'ятниця, 26 жовтня 2018, 16:55

Міськрада затвердила умови конкурсу на дегазацію у Грибовичах

Грибовицьке сміттєзвалище

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив конкурсну документацію про спорудження та експлуатацію системи дегазації на Грибовицькому сміттєзвалищі. 

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської затвердив конкурсну документацію про спорудження та експлуатацію системи дегазації на полігоні твердих побутових відходів в с. Великі Грибовичі Жовківського району.

Переможець конкурсу проведе всі роботи з дегазації сміттєзвалища за власний рахунок. Тобто Львівська міськрада не виділятеме на це кошти з бюджету розвитку міста. 

"Переможець конкурсу за власні кошти повинен отримати та виконати технічні умови у ПрАТ "Львівобленерго" для підключення газоелектрогенераторної (когенераційної) установки, а також додаткового підключення електричної потужності 250 кВт (ІІI категорії) для потреб ЛКП "Зелене місто", яке визначене замовником виконання робіт відповідного комплексного проекту рекультивації", - йдеться у рішенні виконкому. 

Інвестор добуватиме біогаз з "тіла полігону" та використовуватиме його як паливо для енергетичних установок, для цього йому виділять земельну ділянку у межах Грибовицького сміттєзвалища загальною площою 0,6-0,8 га. 

До того ж, за перші 12 місяців комерційної діяльності переможець зобов'язаний скеровувати до бюджету Львова 30% від  річного доходу з дегазації як авансовий платіж, а наступні роки – 10%. 

Конкурс оголосять приблизно за тиждень. Термін подачі заявок - 30 днів від дати початку конкурсу.  

Нагадаємо, організатором конкурсу з дегазації Грибовицького сміттєзвалища є ЛКП "Зелене місто".

Додамо, нещодавно Львівська міськрада виділила 5 млн грн як внески до статутного капіталу підприємства "Зелене місто". 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.