Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Тернопільська

вул. Тернопільська

google.com.ua

П'ятниця, 2 листопада 2018, 17:27

Банк, акціонером якого є дружина нардепа Лаврика, зведе дві багатоповерхівки у Львові

Львівська міськрада дозволила звести ПАТ АКБ "Львів" дві багатоповерхівки на вул. Тернопільській.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво ПАТ АКБ "Львів" багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Тернопільській, 42 зі знесенням існуючих будівель

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Дві багатоповерхівки зведуть на двох земельних ділянках площею 0,2314 га та 0,2267 га, які призначені для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – будівництво та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Функціональне призначення земельних ділянок – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови (5-10 поверхів) відповідно до детального плану території, обмеженої вул. Тернопільською, вул. Луганською, вул. Професора П. Буйка, вул. Панаса Мирного.

Як йдеться у проекті рішення, висота будинків не повинна перевищувати 32,5 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 35%. Будинки матимуть 10 поверхів.

Згідно із даними  Уoucontrol, ПАТ АКБ "Львів" зареєстрований у Львові з 1991 року. 14785 акцій цього банку володіє  дружина нардепа Олега Лаврика з "Самопомочі" Наталія Лаврик.

Нагадаємо, раніше Львівська міськрада дозволила звести на вул. Дж. Вашингтона 4 багатоповерхівок, підземний паркінг і облаштувати нову смугу руху для громадського транспорту.

На місці лаботарорного корпусу та складу металів, що на вул. Зеленій, 115б, збудують офісний центр з паркінгом, а на вул. Зеленій 151 – житлово-офісний комплекс висотою у 42 метри.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.