Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

скотомогильник

скотомогильник

Понеділок, 19 листопада 2018, 13:32

На Жовківщині екологи виявили нове звалище решток тварин

Поблизу села Сопошин невідомі відвантажили рештки тварин.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної екологічної інспекції у Львівській області.

У суботу, 17 листопада, екологи виявили поблизу села Сопошин Жовківського району звалище відходів тваринного походження – близько 200 кг кісток великої рогатої худоби в урочищі Стрільбище на орієнтовній площі 5 кв.м.

Наразі екологи повідомили про незаконне звалища правоохоронців для встановлення порушника.

Нагадаємо, у жовтні Поблизу села Хитрейки знайшли рештки курей, у вересні поблизу села Гринчуки невідомі відвантажили рештки тварин, а у серпні екологи виявили несанкціоноване звалище рештків тварин у селі Крехів.

Також у липні екологи виявили перевищення норми забруднюючих речовин у 5,7 рази у ґрунтах поблизу села Боянець, де ще на початку липня виявили захоронення відходів тваринного походження.

Зазначимо, ще у травні голову села Боянець притягнули до адмінвідповідальності через бездіяльність щодо ліквідації скотомогильника.

Ще у червні 2016 року у рамках проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини", журналісти Варіантів встановили, що довкола костомельного заводу поблизу Жовкви закопують рештки тварин. Про це йдеться у публікації "Крематорій на свині", а також "Курячі ніжки Жовкви".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: