Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ДП "Львіввугілля"

Четвер, 13 грудня 2018, 15:00

Уряд пообіцяв львівським шахтарям виплатити заборгованість з зарплати за жовтень

ДП "Львіввугілля"

Володимир Кістіон доручив Міненерговугілля виплатити заборгованість зі зарплати шахтарям ДП "Львівугілля" за жовтень.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Кістіон доручив Міненерговугілля невідкладно врегулювати ситуації із виплатою зарплати шахтарям ДП "Львівугілля".

За його словами, ДП "Львіввугілля" за 11 місяців цього року видобуло 1 293,7 тисяч тонн вугілля, що на 66,5 тисяч тонн вугілля більше, ніж у ці місяці 2017 року.

"Даний обсяг видобутку був достатнім для забезпечення беззбитковості підприємства. Більше того, цьогоріч ДП "Львіввугілля" отримало майже 90 млн грн бюджетних коштів на погашення боргів із заробітної плати та технічне переоснащення шахт. Зарплатна заборгованість, що утворилася за жовтень, має бути ліквідована невідкладно", – наголосив Володимир Кістіон.

Нагадаємо, вчора гірники шахти "Лісова" влаштували акцію протесту на головній площі у Червонограді, вимагаючи погасити заробгованість із зарплати. Гірники цієї шахти призупинили видобуток вугілля – станом на 11 грудня 97 працівників шахти відмовились виходити на поверхню і вимагали повної виплати заборгованості за заробітною платою.

Також прокуратура Львівщини відкрила кримінальне провадження за фактом не виплати заробітної плати шахтарям. 

Додамо, раніше більше 50 шахтарів "Львіввугілля" перекрили пішохідний перехід на дорозі до Рава-Руської, протестуючи проти заборгованості за  зарплатою, а 7 листопада уряд передбачив 500 млн грн на забезпечення виплати заборгованості із  зарплати шахтарям. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.