Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Четвер, 20 грудня 2018, 11:12

Депутати Садового вимагають провести вибори у 177 містах та селах України

Депутати міськради звернулися до уряду щодо проведення виборів у тих населених пунктах, де немає голів, а їх обов'язки виконують секретарі.

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради депутат від "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Шевців зачитав звернення до президента, Верховної Ради та уряду щодо оголошення виборів у 177 територіальних громадах України.

"Протягом останніх 2-х років конституційне право громадян на участь в управлінні та самоврядуванні грубо порушується через бездіяльність Верховної Ради України, яка саботує призначення позачергових виборів. Станом на кінець грудня поточного року 177 територіальних громадах позбавлені права обрати собі владу, у зв’язку з непризначенням виборів", – йдеться у тексті звернення.

Відтак, депутати "Об'єднання "Самопоміч" вимагають:

- невідкладно забезпечити призначення позачергових виборів в 177 територіальних громадах у відповідності до вимог чинного законодавства України;

- вжити заходів для забезпечення фінансування вказаних позачергових виборів.

Нагадаємо, як заявив вчора міський голова Львова Андрій Садовий, поттрібно провести вибори у тих громадах, де нема очільників, адже у Луцьку майже два роки, як нема міського голови.

Додамо, міський голова Луцька Микола Романюк помер у лютому 2017 року і після його смерті посаду в.о. міського голови мала обійняти секретариня Луцької міськради Юлія Вусенко, членкиня "Об'єднання "Самопоміч", однак депутати Луцької міськради проголосували за її звільнення. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.