Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Віталій Антонов

Віталій Антонов

П'ятниця, 21 грудня 2018, 13:51

Садовий благословив Антонова на готель в зоні ЮНЕСКО

Львівська міськрада дозволила будівництво готелю на площі Міцкевича ТзОВ "Центр розвитку нерухомості", яке належить львівському бізнесменові Віталію Антонову.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво ТзОВ "Центр розвитку нерухомості" готелю з адміністративно-торговими приміщеннями з підземним паркінгом та даховою котельнею на площі А. Міцкевича, 9 у Львові.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Готель зведуть на земельній ділянці, площею 0,109 га, що перебуває у приватній власності і яка призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – будівництва та обслуговування адміністративно-торгового центру.

Висота готелю не повинна перевищувати 22,4 метри, що становить орієнтовно 6 поверхів, а перший поверх буде призначений для магазинів. Підземна парківка вмішуватиме 16 автівок.

Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 100%. Ділянка розташована у межах історичного ареалу міста та території, яку взяли під охорону ЮНЕСКО, відтак планування і забудова тут здійснюється лише за висновком управління охорони історичного середовища Львівської міськради.

За даними порталу YouControl, ТзОВ "Центр розвитку нерухомості" заснували у Львові в 2004 році і воно займається будівництвом житлових та нежитлових будівель. Кінцевим власником підприємства є Віталій Антонов, а у переліку засновників – компанія "Сарубас Лімітед" (Кіпр).

Розмір статутного капіталу компанії становить 6 000 000 грн.

Зазначимо, Віталій Антонов також є головою Наглядової Ради Страхової компанії "Універсальна", президентом "Універсальної інвестиційної групи" і власником ПАТ "Концерн Галнафтогаз". Він у 2019 році планує розпочати будівництво цілорічного курорту в смт. Славське. Додамо, у серпні цього року виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив ПАТ "Концерн Галнафтогаз" збудувати АЗС "ОККО" вул. Личаківській.

Зазначимо, що будинок на Міцкевича, 9 розібрали у 1997 році, але його ще можна побачити, наприклад, у радянській стрічці На розі Арбата і вулиці Бубулінас (1972), який частково знімали у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.