Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ремонт вулиць у Львові

Четвер, 7 лютого 2019, 18:11

До серпня Львів отримає проект реконструкції вулиці Бандери

ремонт вулиць у Львові

"Львівавтодор" замовив проект реконструкції вул. С.Бандери за 1,7 млн грн у інституту "Містопроект", який має бути виконаний до серпня цього року.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.

ЛКП "Львівавтодор" провів тендер у системі ProZorro на виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції вул. С.Бандери у Львові, довжиною 1050 м.

Аукціон стартував 4 лютого, участьу ньому взяли ТзОВ "Трамдорпроект" та ДП Державний інститут проектування міст "Містопроект" (Львів), які запропонувала виготовити проект вулиці за 1 749 000 грн та 1 750 000 грн відповідно. Переможцем став "Містопроект", а очікувана вартість послуг становила 3 200 000 грн. Усі роботи повинні бути виконані до серпня цього року.

У проекті мають бути враховані такі моменти:

- влаштування проїзної частини з одною смугою для руху транспортних засобів в кожному напрямку, шириною 3,25 м;

- влаштування велосмуг в кожному напрямку шириною 1,85 м;

- впорядкування руху з бічних проїздів та вулиць, шляхом звуження проїзної частини перед перехрестями з влаштуванням підвищених пішохідних переходів через них, де спостерігається епізодичний рух транспорту;

- павільйони для очікування пасажирів на зупинках громадського транспорту з освітленням;

- влаштування системи інформування пасажирів про час прибуття громадського транспорту;

- влаштування місць для паркування автомобілів в створі дерев.

За даними порталу YouControl, директором ДП ДІПМ "Містопроект" є Іван Квик, а розмір статутного капіталу інституту становить 3 563 950,99 грн.

Нагадаємо, у грудні 2018 року у Львові презентували проект реконструкції вул. Степана Бандери, яка здійснюється у рамках проекту "Вулиця для всіх". Ще у 2015 році Львів та Лейпціг підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає перепланування цієї вулиці.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.