Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Володимир Гірняк

Володимир Гірняк

Фб Громадянської позиції

Понеділок, 18 лютого 2019, 15:52

Лише директор має право призначити головного лікаря перинатального центру – Володимир Гірняк

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк вважає, що питання призначення головного лікаря перинатального центру у Львові варто скеровувати директорові цієї установи.

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк наголошує на тому, що питання призначення головного лікаря перинатального центру у Львові належить до компетенції директора цієї установи.

"Оскільки конкурс на посаду директора поки ще не відбувся, то я не бачу механізму призначення нового головного лікаря цієї установи" – сказав він.

Володимир Гірняк наголосив, що директор департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА Ірина Микичак не зверталась до нього і не обговорювала з ним, як із заступником голови Львівської облради, який відповідає за питання діяльності комунальних установ, ситуацію з призначенням нового в.о. головного лікаря перинатального центру.

"До мене ніхто не звертався, і, відповідно, я з такою ініціативою не виходив" – уточнив він.

Ірина Микичак скерувала у Львівську облраду відповідну пропозицію ще 6 лютого.

Нагадаємо, директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микичак скерувала у Львівську обласну раду пропозицію тимчасово призначити на посаду головного лікаря КЗ ЛОР "Львівський обласний перинатальний центр" Олександру Бойчук. В коментарі журналістам вона зазначила, що зробила це за погодженням з Львівською облрадою. 

Микичак мотивує дане призначення тим, що конкурс на посаду директора перинатального центру не відбувся. У поданні зазначено, що Олександра Бойчук працює професором кафедри акушерства та гінекології Івано-Франківського національного медичного університету.

Олександра Бойчук, станом на сьогодні, також значиться на посаді лікаря акушера-гінеколога приватного медичного центру "Сімедгруп" в Івано-Франківську. Ця лікарня є бізнесом дочок колишнього міністра охорони здоров'я уряду Азарова Зіновія Митника – повідомляють ЗМІ. За даними руху Чесно, у 2017 році Олександра Бойчук потрапила в скандал, адже батьки звинуватили її у смерті ненародженої дитини. Лікарі назвали це нещасним випадком. За цим фактом було проведено розслідування.

У 2015 році Бойчук балотувалась до Івано-Франківської міськради від Української Галицької Партії, а у 2010 році – до Івано-Франківської міськради від всеукраїнської партії Народної довіри.

Нагадаємо, комісія облради двічі не могла визначитися із керівником перинатального центру у Львові. До травня 2018 року центр очолювала Лариса Янів. А з 2 травня 2018 року виконувачем обов'язків головного лікаря перинатального центру став Ігор Потапов – головний акушер-гінеколог Львівської області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.