Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Дубневичі

Дубневичі

Четвер, 21 лютого 2019, 12:12

Новороздільська ТЕЦ Дубневичів залишилась під арештом

Подальша доля ТЕЦ поки невідома.

Про це повідомляє TI-Ukraine.

Сьогодні, 21 лютого, Солом'янський районний суд міста Києва прийняв рішення залишити Новороздольську теплоелектроцентраль під арештом.

"Оскарження арешту Новояворівської ТЕЦ відбувалися у минулому році. Тоді адвокати Дубневичів програли першу інстанцію, і апеляцію. І якщо б зараз суд прийняв сторону Дубневичів, ми, швидше за все, отримали б велику проблему. Власники ТЕЦ не мають ліцензії від НКРЕКУ на поставку та переробку газу. У зв'язку з цим майже 30 тис. мешканців Нового Роздолу могли б залишитися без опалення" – заявила юридична радниця TI-Ukraine Катерина Риженко.

Нагадаємо, раніше обраний АРМА управитель Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ ПП "Гарант Енерго М" оголосив  про терміновий набір на роботу працівників для обслуговування теплоелектроцентралей у Новому Роздолі та Новояворівську. 

Також АРМА звинуватило керівництво Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ у блокуванні поставки тепла і гарячої води мешканцям цих міст.

Додамо, січні цього року НАБУ затримало у Львові чотирьох посадових осіб ТОВ "Енергія-Новий Розділ", ТОВ "Енергія-Новояворівськ" та ТОВ "Енергія" за підозрою в заволодінні понад 300 млн м³ природного газу НАК "Нафтогаз України" на суму понад 1,4 млрд грн. Кінцевими бенефіціарами всіх трьох компаній є народні депутати від Блоку Петра Порошенка брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

Богдан та Ярослав Дубневичі подали скарги до Солом’янського районного суду міста Києва про зняття арешту з Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.