Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Карпати

Карпати

П'ятниця, 22 лютого 2019, 10:45

Кабмін підтримав створення національного природного парку Бойківщина

Парк створюється з метою збереження ландшафтного різноманіття Українських Карпат.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

20 лютого Кабінет Міністрів України прийняв рішення про створення у Турківському районі Львівської області національного природного парку "Бойківщина".

До НПП "Бойківщина" увійдуть землі ДП "Боринське лісове господарство", ДП "Турківське лісове господарство" Львівського обласного управління лісового та мислисвського господарства  та Турківського ДЛГП "Галсільліс", загальною площею 12240 га.

Зазначимо, що у 2018 році Боринський та Турківський держлісгоспи запропонували до проектованого парку включити землі державного лісового фонду загальною площею 7,9 тис га, зокрема з вилученням – 6,3 тис га, без вилучення – 1,6 тис га, за умови функціонування НПП "Бойківщина" в структурі Державного агентства лісових ресурсів України.

Так, у Проекті Указу Президента України «Про створення національного природного парку "Бойківщина" передбачено підтримати пропозицію Кабінету Міністрів України щодо функціонування національного природного парку "Бойківщина" у сфері Державного агентства лісових ресурсів України.

Нагадаємо, ще у 2013 році Львівська ОДА подала клопотання до Міністерства екології та природних ресурсів щодо створення в Карпатському регіоні національного природного парку "Бойківщина" площею 15 тис га, що у Турківському районі.

Додамо, у 2018 році уряд запланував розширити території 6 національних природних парків.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.