Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

площа Ринок, 40

площа Ринок, 40

Понеділок, 25 лютого 2019, 13:40

Кам’яницю на Площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО продають за майже 3 мільйони

Управління комунальної власності Львівської міськради виставило на продаж приміщення у будинку на площі Ринок, 40.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж у системі ProZorro приміщення 1-го і 3-го поверхів на площі Ринок, 40 у Львові, загальною площею 85,3 кв.м.

Будинок є пам’яткою архітектури національного значення і розташований в межах території, внесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (Галицький район Львова).

Аукціон стартує 19 березня, а початкова вартість приміщення становить 2 716 200 грн.

Зазначимо, 3-поверхова кам'яниця "Зухоровичовська" є пам’яткою архітектури національного значення, побудована у близько 1772 року на місці старішої будівлі, від якої збереглися фрагменти готичного мурування на рівні підвалів. Пізньобарокові атланти під балконом виконані у традиції скульптури Йогана Пінзеля. Функціонує як житловий будинок, а на партері влаштовано галерею історичного військового однострою і крамницю сувенірів.

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

А пиміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.