Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сколівський район

Середа, 13 березня 2019, 15:42

На Львівщині створили 4 пам'ятки природи для збереження старовікових лісів

Сколівський район

Вчора на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали рішення щодо створення на території області пралісових пам’яток природи місцевого значення. Зокрема, на території області планують створити 4 пралісових пам’ятки природи: Сможанські старовікові ліси (Славське); Зубрицькі старовікові ліси (Турківський район); Тухлянські старовікові ліси (Славське); Східницькі старовікові ліси (Дрогобицький район). Пам'ятки створюють для збереження унікальних залишків корінного природного старовікового лісу, а Львівщина є першою областю в Україні, де створили такі пам’ятки природи. Нагадаємо, за останні 2 роки в області було створено 24 об'єкти природно-заповідного фонду. Додамо, минулоріч у області почали роботу над створенням нацпарку в Сокальському районі, а площа нового парку "Бойківщина" становитиме 15846,76 га в межах Турківського району. 

Вчора на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали рішення щодо створення на території області пралісових пам’яток природи місцевого значення.

Зокрема, на території області планують створити 4 пралісових пам’ятки природи: Сможанські старовікові ліси (Славське); Зубрицькі старовікові ліси (Турківський район); Тухлянські старовікові ліси (Славське); Східницькі старовікові ліси (Дрогобицький район).

Пам'ятки створюють для збереження унікальних залишків корінного природного старовікового лісу, а Львівщина є першою областю в Україні, де створили такі пам’ятки природи.

Нагадаємо, за останні 2 роки в області було створено 24 об'єкти природно-заповідного фонду.

Додамо, минулоріч у області почали роботу над створенням нацпарку в Сокальському районі, а площа нового парку "Бойківщина" становитиме 15846,76 га в межах Турківського району. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.