Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

парки

парки

www.lvivoblrada.gov.ua

Середа, 13 березня 2019, 11:23

На Львівщині створять 2 дендрологічні парки місцевого значення

Ініціатором створення парків виступило ДП "Жовківське лісове господарство".

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

12 березня депутати Львівської обласної ради підтримали проект рішення про створення дендрологічних парків місцевого значення "В'язівський" та "Під Гараєм". З ініціативою щодо створення парків виступило ДП "Жовківське лісове господарство".

Клопотання погодив департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації та забезпечено розробку проектів створення таких об’єктів природно-заповідного фонду. Дендрологічні парки місцевого значення розташовані на території ДП "Жовківське лісове господарство":

- "В’язівський" – кв. 10 вид. 19 В’язівського лісництва орієнтовною площею 1,0 га;

- "Під Гараєм" – кв. 76 вид. 5 В’язівського лісництва орієнтовною площею 2,1 га.

Дендрологічні парки місцевого значення «В’язівський» та «Під Гараєм» створюють з метою збереження і вивчення у спеціально створених умовах різноманітних видів дерев і чагарників та їх композицій для найбільш ефективного наукового, культурного, рекреаційного та іншого використання.

Дендрологічні парки місцевого значення "В’язівський" та "Під Гараєм" розміщені на межі природних областей Розточчя та заболоченої рівнини Малого Полісся, поруч з якою проходить Головний європейський вододіл.

При проведенні інвентариризаційних досліджень виявили, що на території проектованого дендрологічного парку "В’язівський" зростає близько 167 видів деревних рослин (природний ареал поширення Карпати, Середня і Північна Америка, Центральна та Південна Японія), а місцевість дендрологічного парку «Під Гараєм» налічує близько 93 видів (природний ареал поширення Карпати, Північна Америка, Китай, Південна Європа).

Нагадуємо, на Львівщині розширять регіональний ландшафтний парк "Стільське горбогір’я"

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.