Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Зелена, 143

google.com.ua

П'ятниця, 15 березня 2019, 14:10

На вулиці Зеленій зведуть офісний центр з стоматологічною клінікою

вул. Зелена, 143

Львівська міськрада дозволила двом львів'янам звести на вул. Зеленій 4-поверховий офісний центр з стоматологічною клінікою.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на реконструкцію Андрієм Ткачем та Тарасом Мартинюком нежитлового будинку з надбудовою і прибудовою під стоматологічну клініку та офісні приміщення на вул. Зеленій, 143. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Стоматологічну клініку та офіси зведуть на місці нежитлового будинку, на земельній ділянці, площею 0,0225 га, яка є комунальною власністю і яка призначена для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – для обслуговування офісних приміщень.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-2 – зона центру ділової, громадської діяльності місцевого значення відповідно до зонінгу Личаківського району.

Висота будинку не повинна перевищувати 15,8 метрів, що становить не більше 4 поверхів, адже будівля знаходиться у кварталі малоповерхової житлової та громадської забудови. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки – 79,1%.

За даними порталу YouControl, львів'янин Тарас Мартинюк є співвласником ТзОВ "Леополіс архітекче груп" (Львів), що займається діяльністю у сфері архітектури з 2015 року, а Андрій Ткач з 2014 року є фізичною особою-підприємцем і також займається діяльністю у сфері архітектури.

Нагадаємо, раніше Львівська міськрада дозволила звести на вул. Дж. Вашингтона 4 багатоповерхівок, підземний паркінг і облаштувати нову смугу руху для громадського транспорту.

Крім цього, на місці лаботарорного корпусу та складу металів, що на вул. Зеленій, 115б, збудують офісний центр з паркінгом, а на вул. Зеленій 151 – житлово-офісний комплекс висотою у 42 метри.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.