Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львівводоканал

Львівводоканал

Середа, 20 березня 2019, 10:27

Мешканцям більше 66 вулиць Львова вимкнули воду

Львів'яни залишились без води орієнтовно до 13:00 год.

Сьогодні ЛМКП "Львівводоканал" вимкнув подачу води деяким вулицям у Львові у зв’язку з аварійною ситуацією на водопроводі, ліквідацією витоків на вул. Вулецька,14 та вул. Ігорева, 8 – 12.

Відтак, з 9.00 год до 13:00 год припинено водопостачання на вул. Кривчицька Дорога, Духновича, І.Вільде, Копальна, Ніщинського, Мучна, Воробкевича, Міжгірна, Низова, Втіха, Розкіш, Березова, На Копані, Кривоноса, Насипна, Лисенка, Гуцульська, Льва, Прогулкова, Заньковецької, Піскова, Довбуша, Ужгородська, Над Джерелом та прилеглі.

Також з 9:30 до 13:00 год припинено водопостачання на вул. верхня Зелена, Дунайська, Дністерська, Луганська, Навроцького, Керченська, Вулецька, Півколо, Л.Алея, Вигін, Раковського, Жасминова, Орлина, Радість, Бузкова, Простора, просп. Червоної Калини, 7, 7а та прилеглі.

Крім цього, з 10:00 до 12:00 год припинено водопостачання на вул. Ковельська, Ребета, Гамалії, Таращанська, Потелицька, Молочна, Металістів, Зустрічна, Щоголева, Горіхова, Бодянського, Миргородська, Петрусенко, Теребовлянська, Навої, Корейська, Васильченка, Шатківського, Метлинського, Галечко, Туркменська, Гнатевича, Крайня, Милятинська, Польова та прилеглі. 

ЛМКП "Львівводоканал" просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт.

Нагадаємо, нещодавно Нацкомісія затвердила нові тарифи для ЛМКП "Львівводоканал" – ціна зросла на 1,69 грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.