Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Площа Ринок, 11

Середа, 3 квітня 2019, 11:56

У Львові підприємця оштрафують на 170 тисяч за нищення пам’ятки архітектури

Площа Ринок, 11

Міськрада розглянула протокол на штраф у розмірі 170 тисяч гривень щодо робіт на площі Ринок, 11.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні адміністративна комісія під головуванням заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка розглянула протоколи щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини.

Зокрема комісія розглянула один акт щодо незаконних дій юридичної особи на об’єкті культурної спадщини на площі Ринок, 11. 

За інформацією начальниці управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілії Онищенко, власник нежитлових приміщень на першому поверсі будинку вивів у внутрішнє подвір’я вентиляцію та металеву решітки, якою частково перекрив внутрішнє подвір’я.

Крім того, зі стін будинку пооббивали штукатурку. З боку вул. Сербської на місці частини вікон влаштували двері, щоправда таким чином повернули фасаду історичний вигляд. За словами Лілії Онищенко, за дозволами на початок будівельних робіт власник приміщень не звертався.

Ще рік тому, 3 квітня 2018 року, комісія рекомендувала накласти на порушника штраф у розмірі 170 000 грн, однак розгляд цього протоколу перенесли.

Сьогодні, 3 квітня 2019 року, комісія затвердила, що власник має з’явитись на наступне засідання, інакше – буде штраф 170 тис грн.

Нагдаємо, сьогодні комісія наклала штраф на порушника, який пробив дверний отвір замість вікна в фасаді історичної будівлі, по вулиці Левицього, 10. А також виписала ще 13 штрафів за заміну дерев’яних вікон на пластикові.

Додамо, на початку березня 2018 року, Львівська міська рада створила спеціальну комісію, яку очолив Андрій Москаленко, що може виносити постанову про накладання штрафу на порушника або зробити йому попередження.

Згодом у міській раді затвердили  розмір штрафів юридичним особам, що є власниками або уповноваженим ним органом чи замовником робіт на пам'ятках.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.