Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

субсидії

gx.net.ua

П'ятниця, 12 квітня 2019, 13:18

Монетизовані субсидії виплачуватимуть й після завершення опалювального сезону

субсидії

У Мінсоцполітики запевнили, що готівкові та безготівкові субсидії продовжать виплачувати після опалювального сезону. 

Про це повідомляє РБК-Україна.

Сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що готівковий та безготівковий механізми виплат субсидій продовжать свою роботу після опалювального сезону.  

Також Рева розповів, що тим, хто мають заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, не може бути перепризначена субсидія.

"Але після сплати заборгованості або реструктуризації такої заборгованості їм протягом року буде виплачуватися субсидія у безготівковій формі", – сказав Рева.

Нагадаємо, українці, які встигли зареєструватися до 31 грудня 2018 року вже почали отримувати перші грошові субсидії. 1 етап монетизації субсидій розпочався в січні цього року, 2 етап почнеться в травні, а в жовтні настане повний перехід на монетизацію.

До того ж, 26 березня Андрій Рева під час брифінгу заявив, що Кабмін планує змінити порядок нарахування субсидій для громадян-боржників. Відтепер субсидії рік не будуть виплачуватися тим, хто має заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг на суму 340 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.