Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ЛКП "Зелене місто"

ЛКП "Зелене місто"

Четвер, 25 квітня 2019, 17:35

Садовий подякував СБУ за затримання Пугача на хабарі

ЛКП "Зелене місто" рекультивуватиме Грибовицького сміттєзвалища замість ЛКП "Збиранка".

Сьогодні, 25 квітня, на сесії Львівської міської ради під час прийняття ухвали щодо дозволу ЛКП "Збиранка" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки розташованої на території Малехівської сільської ради Жовківського району Львівської області, депутати обговорили питання щодо керівництва ЛКП "Збиранка".

Як заявив директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, згідно з проектною документацією рекультивації полігону, ЛКП "Збиранка" повинно опікуватися Грибовицьким сміттєзвалищем.

"Що стосується керівництва ЛКП "Збиранка", то для нас це дуже важливе питання, оскільки відповідно до рішення виконавчого комітету ми на сьогоднішній день маємо вже затверджену проектну документацію щодо рекультивації. Нам її передадуть разом з функцією замовника рекультивації" – розповів Вадим Ноздря.

Функцієї замовника рекультивації здійснюватиме ЛКП "Зелене місто". Укладуть відповідний договір про передачу функції замовника, проте на ЛКП "Збиранка" залишаються дуже важливі обов'язки з безпечного утримання полігону.

"Я думаю, там дуже скоро будуть кадрові призначення, принаймі, на рівні виконуючого обов'язки залучать фахову людину, яка зможе забезпечити подальшу господарську діяльність підприємства" – додав Вадим Ноздря.

Він додав, що основну функцію рекультивації ЛКП "Зелене місто" забирає на себе, однак ЛКП "Збиранка" не усувається від діяльності під час заходів рекультивації, адже у них є все діюче обладнання. 

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що пообіцяв максимальну підтримку з боку Львівської міської ради правоохоронним органам, які виявили факти отримання хабаря директором ЛКП "Збиранка" Віталієм Пугачем.

"Я особисто висловив подяку СБУ за вдало проведену операцію. Я би дуже хотів, якщо ці факти будуть доведені в суді, аби покарання було максимальним. Це важливо для мене персонально" – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, 2 квітня, директора Грибовицького сміттєзвалища Віталія Пугача затримали на отриманні хабара, він вимагав майже 5 мільйонів хабара за махінації у закупівлі.

Наразі Пугача відсторонили від роботи, а суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 405 тис грн.

Додамо, у квітні Львівська ОДА звернулась в СБУ щодо надання правової оцінки проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Зазначимо, сьогодні депутати Львівської міськради прийняли програму щодо впровадження культури роздільного сортування сміття та створили робочу групу для просвітницької діяльності.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.