Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Зустрічна, 1

вул. Зустрічна, 1

google.com.ua

Середа, 15 травня 2019, 14:36

Міськрада продала приміщення у пам'ятці архітектури Львова за 2 мільйони гривень

Львівська міськрада продала приміщення у будинку на вул. Зустрічна, 1 за 2 млн грн мешканці Пустомитівщини, яка раніше купила ще одне приміщення у цьому ж будинку.

Управління комунальної власності Львівської міської ради продало на повторному аукціоні у системі ProZorro приміщення 2-го поверху у будинку на вул. Зустрічна, 1 у Львові, загальною площею 249,8 кв.м.

Будинок, в якому знаходяться приміщення, розташований в Шевченківському районі у межах історичного ареалу Львова і є пам'яткою архітектури місцевого значення.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 12 квітня, становила 3 956 460 грн, однак її зменшили до 1 978 230 грн, оскільки, згідно з закону України про приватизацію комунального майна, на повторний продаж об'єкт виставляється зі знижкою у 50%.

Повторний аукціон стартував 2 травня, участь у ньому взяла лише Вікторія Гук (село Годовиця Пустомитівського району), яка викупила приміщення за 2 050 230 грн.

Триповерховий будинок на вул. Зустрічній збудований у 1908-1910 рр. Пам'ятка є однією з будівель невеликого гарного ансамблю пізньої сецесії, який створений для виноторговця Лейба Крапнера. Будинок споруджений за проектом бюро Міхала Уляма.

Нагадаємо, раніше Вікторія Гук також придбала приміщення 1-го поверху, площею 68 кв.м, у цьому ж будинку.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.