Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Зустрічна, 1

вул. Зустрічна, 1

google.com.ua

Середа, 17 квітня 2019, 15:25

Міськрада на два мільйони зменшила вартість приміщення у пам'ятці архітектури Львова

Львівська міськрада продає приміщення у будинку на вул. Зустрічна, 1 за 1,9 млн грн, що становить на 50% менше, ніж його початкова вартість.

Управління комунальної власності Львівської міської ради вдруге виставило на продаж у системі ProZorro приміщення 2-го поверху у будинку на вул. Зустрічна, 1 у Львові, загальною площею 249,8 кв.м.

Будинок, в якому знаходяться приміщення, розташований в Шевченківському районі у межах історичного ареалу Львова і є пам'яткою архітектури місцевого значення.

Початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон, який мав відбутися 12 квітня, становила 3 956 460 грн, однак тепер її зменшили до 1 978 230 грн. В управлінні комунальної власності пояснили, що приміщення не придбали під час першого етапу конкурсу, відтак, повторний аукціон оголошується зі зниженням стартової ціни на 50%.

Повторний аукціон стартує 2 травня.

Триповерховий будинок на вул. Зустрічній збудований у 1908-1910 рр. Пам'ятка є однією з будівель невеликого гарного ансамблю пізньої сецесії, який створений для виноторговця Лейба Крапнера. Будинок споруджений за проектом бюро Міхала Уляма.

Нагадаємо, раніше ТзОВ "Львівмедікалцентр", власником якого є адвокат Григорія Козловського Юрій Ломага, придбало приміщення у будинках на Площі Ринок, 12 і 13 за 34 млн грн.

А приміщення у будинку на площі Ринок, 38 придбала ТОВ "Крімсон Корп" за 56 млн грн, що на 6 млн грн більше, за початкову ціну. Також міськрада продала за 6 млн грн кам’яницю на площі Ринок зі спадщини ЮНЕСКО.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.