Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Четвер, 23 травня 2019, 16:36

Петиція за відставку Зеленського набрала необхідну кількість голосів

Електронна петиція за відставку президента Зеленського за неповні 2 доби набрала більше 25 тис. голосів.

Про це повідомляє Українська правда.

22 травня на порталі е-петицій Максим Безрук зареєстрував петицію з вимогою відставки президента Володимира Зеленського

На думку автора, голосування за Зеленського "у більшості своїй було протестним", і насправді чинний президент не має підтримки 73% виборців.

"Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж ваші заяви та дії розчаровують ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію", – йдеться в тексті петиції. 

"Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо вашої негайної відставки", – зазначає автор. 

Так, електронна петиція "За відставку президента Володимира Зеленського" за неповні 2 доби набрала більше 25 тис. голосів, необхідних для її розгляду главою держави.

Нагадаємо, 20 травня, у Верховній Раді відбулася інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського, під час якої він розпустив Верховну Раду України. Згодом президент призначив дострокові парламентські вибори на 21 липня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.