Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Вакарчук

Вакарчук

goloszmin.org

Вівторок, 28 травня 2019, 10:00

Вакарчук візьме у похід двох колєг, сильних, як любов

Святослав Вакарчук презентував ще двох членів партії "Голос".

Про це повідомляє прес-служба партії "Голос".

27 травня лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук представив ще двох членів його команди – Павла Кухту та Ярослава Железняка. Зокрема, Кухта став програмним директором партії , а Железняк обійняв посаду заступника керівника виборчої кампанії партії.

"Павло та Ярослав — це професіонали, які максимально доклалися до того, щоб відбулася більшість позитивних реформ. Я дуже радий, що вони сьогодні приєдналися до нашої команди", – зазначив Вакарчук.

Павло Кухта — екс-заступник голови Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR) при Кабміні. Зазначається, що він - фахівець у галузі фіскальної політики, бюджетного процесу та пенсійної реформи.

Ярослав Железняк — також член SAGSUR, радник з питань зв'язків з органами державної влади. У 2015 - 2018 роках — був радником міністра економічного розвитку й торгівлі України, а у липні 2017 року — призначений радником прем’єр-міністра зі зв’язків із парламентом.

"Старі політики так і не запровадили відкриті списки. Нас це не зупиняє. Ми починаємо працювати для того, щоб завести в парламент людей нової генерації, та разом кардинально змінити роботу Верховної Ради", – заявив Железняк.

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії "Голос" й що у список партії не потрапить жоден народний депутат останнього скликання, а також що він планує балотуватися у Верховну Раду на парламентських виборах. За кілька годин у його політичну партію зареєструвалося більше 2000 учасників.

Також лідер "Голосу" заявив, що його партія не фінансується за кошт олігархів.

Додамо, у квітні Святослав Вакарчук заявив, що він не очолюватиме партійний список Блоку Петра Порошенка. Також раніше він заявив, що не має зв'язків з українськими олігархами та що президентський пост його не цікавить, хоча міський голова Львова і екс-кандидат у президенти від "Самопомочі" Андрій Садовий запропонував йому об'єднатися на парламентських виборах.

За даними соцопитування, проведеного у травні цього року, нова партія Вакарчука опинилася на 6 позиції у рейтингу партій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.