Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Львів

Середа, 29 травня 2019, 15:28

У Львові продовжили прийом заявок на Премію міста літератури ЮНЕСКО

Львів

З 20 квітня до 30 червня приймаються книги до номінації на Премію міста літератури ЮНЕСКО.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Організаційний комітет літературного конкурсу на Премію міста літератури ЮНЕСКО продовжив прийом заявок ще на один місяць, до 30 червня.

Станом на 28 травня організатори отримали близько 30 заявок від 21 заявника, однак вони очікують, що після закінчення у Києві Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" видавництва почнуть активніше подавати книги на Премію. 

Зазначимо, до номінації приймаються книги, які надруковані у 2018 році. Твір автора повинен відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також пропагувати сепаратизм.

Раніше прийом заявок на Премію міста літератури ЮНЕСКО мав тривати до 31 травня.

Нагдаємо, у 2018 році лауреатом Премії міста літератури ЮНЕСКО став Петро Яценко, якого нагородили статуеткою та сертифікатом на 150 тисяч грн за роман "Нечуй. Немов. Небач". Спеціальні відзнаки та премії по 25 тис грн отримали перекладачки Ольга Любарська та Ярослава Стріха. Така літературна нагорода стала першою в Україні премією від окремого міста.

Зазначимо, загалом на Премію міста літератури, що присуджується автору або перекладачеві за оригінальний або перекладний художній твір, що вперше опублікований українською мовою, було подано 70 видань. Конкурс проходив у два етапи, а для переможця передбачено винагорода у 150 тис грн. 

Нагадаємо, у грудні 2015 року Львів увійшов до Мережі креативних міст ЮНЕСКО, здобувши титул "Місто літератури ЮНЕСКО".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.