Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вілла на вул. Самчука, 5

вілла на вул. Самчука, 5

google.com.ua

Середа, 5 червня 2019, 16:34

У Львові відреставрують віллу поблизу Стрийського парку

Львівська міськрада дозволила двом львів'янкам відреставрувати пам'ятку архітектури на вул. Уласа Самчука, 5.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на реставрацію та пристосування Лесею Мосейко та Надією Гембарою під однородинний житловий будинок пам’ятки архітектури місцевого значення на вул. Уласа Самчука, 5. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Дозвіл від міської ради на реконструкцію отримали Леся Мосейко та Надія Гембара. За даними порталу YouControl, Надія Гембара, львів'янка, з 2006 року займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Зазначимо, вілла, що знаходиться на земельній ділянці, площею 0,1 га, що є у комунальній власності місті, є пам'яткою архітектури місцевого значення. Її збудували у 1894 р за проектом архітектора А. Вайсса. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови; а вид використання – обслуговування житлового будинку.

Нагадаємо, восени 2018 року Львівська міськрада продала підвал вілли на вул. У.Самчука, 5 за 1,9 млн грн фірмі "Слов'янський двір" з Києва.

Додамо, у травні цього року замість реконструкції будівлі на вулиці Уласа Самчука, 16, яке знаходиться на головній алеї Стрийського парку, ТзОВ "Львів-Енергія", що належить адвокатам підприємця Григорія Козловського й якому Львівська міськрада дозволила у цьому приміщенні збудувати ресторан, зруйнувала історичну пам’ятку. 

Раніше Варіанти вже розповідали про назавжди втрачені перлини Стрийського парку, а також його теперішні принади.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.