Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Садовий

Четвер, 6 червня 2019, 12:14

Підлеглих Садового пропонують перевірити на наявність відкритих кримінальних справ

Андрій Садовий

Львівські депутати вимагають оприлюднити інформацію про кримінальні справи, відкриті проти чиновників міськради.

Про це сьогодні під час години запитань до міського голови Львова на сесії повідомив депутат Львівської міської ради від Блоку Петра Порошенка Сергій Івах.

Депутат звернувся до Андрія Садового й запропонував запросити на наступну сесію Львівської міськради головного прокурора Львівщини Юрія Квятківського, який б оприлюднив інформацію про чиновників Львівської міської ради, проти яких відкриті кримінальні справи.

"Я нещодавно в одному з телеефірів звернувся до прокурора області стосовно оприлюднення тих кримінальних справ, які відкриті проти чиновників Львівської міської ради, також керівників комунальних підприємств. Скажіть, будь ласка, ви підтримуєте мою інціативу, щоб прокурор області прийшов у сесійну залу і з цієї трибуни оприлюднив список всіх чиновників Львівської міської ради і також всіх керівників комунальних підприємств, щодо яких відкриті кримінальні провадження?" – наголосив Сергій Івах.

Натомість Садовий відповів, що на сесії міськради регулярно заслуховуються звіти про прокурорів, які відповідають за ті чи інші райони.

"Максимальна публічність, однозначно, я думаю, це корисно. Буде дуже багато запитань стосовно дій правоохоронних органів, в тому числі і прокуратури. Але будем їх розглядати, коли вони будуть підніматись. Тому що я бачу бездіяльність правоохоронних органів в дуже великій кількості питань, і є загроза життю людей, в зв’язку через ту бездіяльність" – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, у травні Сергій Коровайник отримав догану від мера Львова за допущення руйнування пам’ятки у Стрийському парку фірмою адвокатів Григорія Козловського. А у квітні директора ЛКП "Збиранка" Віталія Пугача затримали на хабарі у 4,7 млн грн від приватної фірми щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.