Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Вулиця Уласа Самчука, 16

Вулиця Уласа Самчука, 16

city-adm.lviv.ua

Середа, 15 травня 2019, 13:42

Коровайник отримав догану через знищення пам'ятки архітектури у Стрийському парку

Сергій Коровайник отримав догану від мера Львова за допущення руйнування пам’ятки у Стрийському парку фірмою адвокатів Григорія Козловського.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що керівник департаменту містобудування Львівської міської ради Сергій Коровайник та керівник Стрийського парку отримають догану через те, що замість здійснення реконструкції приватна фірма зруйнувала історичну будівлю на вул. Уласа Самчука, 16 у цьому парку.

"Зруйнували, тому що отримали дозвіл на реконструкцію, і компанія сприйняла дозвіл на реконструкцію, як можливість для себе цей павільйон зруйнувати. За таку ситуацію треба карати. Тому, Сергій Коровайник, керівник департаменту містобудування, отримає догану, тому що він не належним чином контролював цей процес. І керівник Стрийського парку отримає догану", – заявив Андрій Садовий.

Також місто вимагає відновити знищену пам’ятку.

Як відомо, у липні 2018 року, Львівська міськрада дозволила у цьому приміщенні ТзОВ "Львів-Енергія", що належить адвокатам підприємця Григорія Козловського, збудувати ресторан у Стрийському парку. Рішенням надано дозвіл ТзОВ "Львів-Енергія" виключно на проведення робіт з реконструкції приміщення під ресторан.

Нагадаємо, згідно з єдиним реєстром юридичних осіб, власниками ТзОВ "Львів-Енергія" є Юрій Ломага і Олексій Різник, які є адвокатами Григорія Козловського. Зокрема, Різник представляв інтереси Козловського під час судових позовів, що стосувались недопущення бізнесмена до аукціонів купівлі об'єктів комунальної нерухомості у центрі Львова. 

Раніше Варіанти вже розповідали про назавжди втрачені перлини Стрийського парку, а також його теперішні принади.

Зазначимо, Сергій Коровайник працює у Львівській міськраді з 2003 року. У  2015 році він замінив на посаді директора департаменту містобудування міськради Андрія Павліва, який написав заяву на звільнення. 

У 2017 році він задекларував 306 тис грн доходу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.