Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

стадіон "Торпедо"

стадіон "Торпедо"

photo-lviv.in.ua

Четвер, 6 червня 2019, 14:45

У Львові відновлять стадіон "Торпедо"

Львівські депутати підтримали електронну петицію про відновлення стадіону "Торпедо".

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати підтримали електронну петицію з вимогою вирішити проблеми транспортного колапсу в мікрорайоні Рясне. "За" проголосували 43 депутатів.

Ще 4 березняя на порталі е-петицій була зареєстрована петиція депутата Львівської міської ради Сергія Іваха "Збережемо та відновимо стадіон Торпедо", яка станом на 2 травня цього року набрала необхідних 500 голосів на підтримку, відтак міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

У тексті петиції вказано, що стадіон "Торпедо" на вул. Золотій, 40-а впродовж багатьох років перебуває у занедбаному стані. Станом на сьогодні стадіон є у власності ПАТ АКБ "Львів", однак банк погодився продати стадіон місту.

"Я зареєстрував петицію "Збережемо та відновимо стадіон Торпедо", щоб громада Львова висловила свою чітку позицію щодо необхідності збереження та відновлення стадіону "Торпедо" – йдеться у тексті петиції.

Відтак, депутати підтримали петицію і доручили до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення цих питань.

Нагадаємо, у березні цього року депутати Львівської міськради прийняли рішення викупити у банку "Львів" майно та споруди на території стадіону "Торпедо".

Додамо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.