Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

університет Франка

університет Франка

Середа, 12 червня 2019, 16:40

ЗНО з географії здавали більше 75 тисяч абітурієнтів

Вчора в Україні відбулося ЗНО з географії.

Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з біології, яке відбулося 11 червня, взяли 75 099 осіб, що становить 93,5% від загальної кількості зареєстрованих.

7 учасників ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 8 – через запізнення.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 342 пунктах тестування забезпечували 13 450 осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 42 громадських спостерігачі та 6 представників ЗМІ.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Зазначимо, 21 травня розпочалася основна сесія ЗНО, яка стартувала тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії.

Тестування з української мови і літератури відбулося 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня, з англійської мови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історії України – 4 червня, з біології – 6 червня, з географії – 11 червня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.