Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Зураб Аласанія

Радіо Свобода

Четвер, 20 червня 2019, 09:40

Суд визнав незаконним звільнення Аласанії з посади керівника "Суспільного"

Зураб Аласанія

Суд постановив, що рішення Наглядової ради НСТУ про звільнення Зураба Аласанії є незаконним і має бути скасованим.  

Про це повідомляє UA: Суспільне мовлення.

Вчора, 19 червня, Шевченківський районний суд Києва визнав незаконним та скасував рішення Наглядової ради ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" про дострокове припинення контракту з головою правління UA: Суспільне мовлення Зурабом Аласанією.

Згідно із рішенням суду, рішення Наглядової ради про дострокове припинення контракту Аласанією було прийняте зі значними порушеннями, є незаконним та підлягає скасуванню.

Нагадаємо, 1 лютого Наглядова рада НСТУ прийняла рішення про відсторонення Зураба Аласанії з посади голови правління "Суспільного" мовлення. 13 лютого вона відтермінувала звільнення Зураба Аласанії до 6 травня. З того часу Зураб Аласанія пішов в офіційну відпустку, щоб не бути звільненим 6 травня.

Аласанію обрали головою правління НСТУ у квітні 2017 року. До того він був генеральним директором Національної телекомпанії України, доки у 2016 році не подав у відставку "у зв'язку із катастрофічною ситуацією з фінансуванням телерадіомовлення".

Додамо, у вересні 2018 року ОБСЄ закликала українську владу відновити мовлення Національної громадської телерадіокомпанії "UA: Перший" і терміново вирішити проблеми з її фінансуванням.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.