Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівське сміття

львівське сміття

П'ятниця, 21 червня 2019, 11:47

З липня у Львові діятимуть нові норми з вивезення сміття

Львівська міськрада затвердила нові норми надання послуг з вивезення побутових відходів у Львові на найближчі 4 роки.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні виконком Львівської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення побутових відходів у Львові на 2019-2023 роки. Рішення набирає чинності з 1 липня цього року.

Зокрема, норму надання послуг з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів на 1 людину встановлять на рівні 12% від загальної норми для житлових будинків, яка під час укладання договорів додаватиметься до основного показника.

Норми надання послуг з вивезення сміття для житлових
будинків включатимуть об'єми утворення вуличного змету та відходів з площі
зеленого насадження на прибудинковій території.

Опале листя не входитиме у норму утворення побутових відходів на всіх об'єктах невиробничої сфери, однак при укладанні договорів до основного утворення додають сміття з площі зеленого насадження.

У разі впровадження роздільного збирання сміття з
виділенням вторинної сировини (папір, пластмаса, скло тощо) кількість
побутових відходів, які вивозяться, зменшуватимуть на 20 кг на рік з розрахунку на одного мешканця або одну розрахункову одиницю.

Окрім того, норми для ресторанів та кафе, які знаходяться та здійснюють свою діяльність у центрі міста, де найбільше спостерігають туристів і мешканців міста, застосовуватимуть з коефіцієнтом 1,1, який поширюється на частину Львова, до якої входять територія історичної забудови, внесеної до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та територія, яка примикає до неї.

Нагадаємо, ще 26 вересня 2018 року Андрій Садовий створив робочу групу для визначення норм з вивезення сміття у Львові. А вчора у місті затвердили нову концепцію сортування сміття: діятиме 4-контейнерна система відходів для сухого, мокрого сміття, окремо викидатимуть скло і залишкові відходи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.