Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

туалети на зупинках громадського транспорту

туалети на зупинках громадського транспорту

Понеділок, 24 червня 2019, 15:18

Майбутнє прийде до Львова з туалетами на зупинках

Мінрегіонбуд пропонує встановлювати туалети на нових або реконструйованих зупинках громадського транспорту.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України урегульовує норму щодо проектування на зупинках громадського транспорту громадських вбиралень.

Згідно з проектом змін, пропонується облаштовувати громадські зупинки електронними табло, таблицями з розкладом та схемою руху та громадськими вбиральнями.

"Якщо це зробити правильно та дотримуватися всіх необхідних вимог під час експлуатації, то це дійсно може стати вирішенням питання з нестачею громадських вбиралень в містах" – наголосив Лев Парцхадзе.

За його словами, нещодавно в Астані з'явилися сучасні громадські зупинки. Вони є заскленими, щоб людям було комфортно очікувати на транспорт у холодний період часу, а окрім сучасного санвузла також мають зручну зону очікування і магазин.

Нагадаємо, також Мінрегіонбуд планує врегулювати норму щодо проектування лівих поворотів на трасах та встановити на дорогах станції екстреного зв'язку на випадок надзвичайних ситуацій. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.