Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

виборча дільниця

виборча дільниця

Неділя, 21 липня 2019, 13:55

Явка виборців на Львівщині не перейде 50% – Ковтун

Віталій Ковтун прогнозує, що сьогодні явка виборців у області й в Україні буде набагато нижчою, ніж під час президентських виборів.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив член правління ГО "Західний інформаційний фронт" Віталій Ковтун.

"Мабуть, немаю оптимізму, що явка буде близькою до президентської кампанії, скоріш за все вона не перейде через рубіж у 50%. І 12:00 годину дані показують, що 13% – це набагато нижча явка, ніж під час президентської кампанії" – розповів Віталій Ковтун.

За його словами, це означає, що "конституційна легітимність цього парламенту буде відносною з точки зору зустрічі і балансу всіх інтересів в суспільстві".

"Через суттєво низьку явку інституції парламенту спланує 25-30% населення українців. Відповідно протестний потенціал прямо зараз народжується на наших очах" – наголосив Віталій Ковтун.

Натомість представниця Команди Зеленського у Львові Олена Остимчук додала, що Конституційний Суд не побачив жодних порушень у призначенні позачергових виборів.

"Політики не голосували за законопроекти, подані президентом Зеленським, президент прийняв рішення провести позачергові вибори, щоб не затягувати змін, які потребує народ" – додала Олена Остимчук. 

Нагадаємо, станом на зараз у Львові запрацювали всі виборчі дільниці. Цього дня до роботи залучили близько 5 000 правоохоронців Львівщини, які охороняють порядок під час голосування. Станом на 12:00 год основними порушеннями на виборах у області були незаконна агітація та спроби проголосувати без паспорта.  

Загалом на території Львівщини є 12 окружних виборчих комісій та 2 135 виборчих дільниць. 

Додамо, ще 21 травня президент Володимир Зеленський призначив дострокові парламентські вибори на 21 липня. Участь у виборах до Верховної Ради можуть взяти 1,9 млн виборців у Львівській області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.